EN

Produkcja elektroniki w naszej firmie

KILKA SŁÓW HISTORII

Korzenie działalności firmy sięgają roku 1983 roku, kiedy to grupa 3 przyjaciół – Krzysztof Łagutko, Jacek Belino-Studziński i Andrzej Roman – postanowiła założyć firmę, aby wspólnie realizować własne projekty, wykorzystując swoją wiedzę  o elektronice.

Początkowo zajmowaliśmy się konstrukcją i produkcją aparatury pomiarowej, sprzętu komputerowego oraz elektronicznego sprzętu medycznego. Od ostatnich 25 lat działalność firmy koncentruje się na usługowym montażu elektronicznym - w szczególności - na automatycznym montażu SMT.

Od kilku lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze naszych partnerów od współpracy na etapie tworzenia projektu,   opracowania prototypów, wdrożenia serii pilotażowej do produkcji,  po kompleksowe dostawy  podzespołów elektronicznych i obwodów drukowanych,  montaż  serii produkcyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem, na wysyłce przetestowanych pakietów  i urządzeń finalnych kończąc.

W ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą działalność o rozwiązania dedykowane dla instytucji użyteczności publicznej i jednostek terytorialnych, dostosowując swoje możliwości do najnowszych dyrektyw unijnych i promujących rozwiązania energooszczędne. Nasze zaangażowanie i skuteczność działania zostały wysoko ocenione przez naszych partnerów, dzięki czemu zyskaliśmy opinię wiarygodnego i solidnego partnera w biznesie.

Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w projektowaniu elektroniki, podjęliśmy wyzwanie opracowania trwałych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska produktów, dla których stworzyliśmy markę ESSE – Energy Saving Solution Enterprise.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii LED oraz autorskich rozwiązań powstały innowacyjne i funkcjonalne produkty, umożliwiające efektywne zarządzanie zużyciem energii, do których poznania zapraszamy wszystkich Państwa.

CELEM NASZEJ DZIAŁALNOŚCI JEST

Celem naszego działania jest przejęcie od naszego partnera całego ciężaru organizacyjnego związanego z zaopatrzeniem w komponenty, przygotowaniem produkcji i montażem.

Aby montaż był zgodny z obowiązującymi technologiami należy ponieść inwestycje rzędu setek tysięcy USD na zakup urządzeń do montażu i  na bieżąco pokrywać koszty produkcji - zakup past lutowniczych, topników, szablonów, koszt specjalistycznych szkoleń z obsługi maszyn i wynagrodzeń wyspecjalizowanego personelu.

Producent kontraktowy wykorzystuje swoje moce produkcyjne dla wielu klientów i przez 24 godziny na dobę. W przeliczeniu na zmontowany element koszty te są znacznie niższe ponieważ rozkładają się na większą liczbę zmontowanych podzespołów, niż w przypadku zastosowania całej linii technologicznej do montażu jednego czy dwóch wyrobów. Możemy więc zaoferować Państwu atrakcyjne niskie ceny i być konkurencyjni w stosunku do kosztów montażu własnego prowadzonego przez klienta.

Dzięki współpracy z naszą firmą możecie Państwo zapomnieć o:

 • problemach z logistyką dostaw i organizacją transportu
 • zamrażaniu środków pieniężnych na zakup podzespołów
 • kosztach utrzymywania magazynu komponentów, reklamacjach i corocznych remanentach
 • problemach technicznych związanych z przygotowaniem produkcji
 • ponoszeniu inwestycji w park maszynowy i organizację stanowisk montażowych
 • problemach z zarządzaniem produkcją

Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskujecie Państwo:

 • Komplet wysokiej jakości podzespołów po atrakcyjnej  cenie
 • Wysokiej jakości obwody drukowane na preferencyjnych warunkach
 • Zmontowane pakiety elektroniczne zgodnie z harmonogramem dostaw
 • Oszczędności z tytułu obniżenia kosztów
 • Kredyt kupiecki na realizację płatności za usługi

Filozofia
współpracy

Naszym Klientom oferujemy współpracę w trzech podstawowych obszarach:

 1. montażu usługowego z wykorzystaniem  elementów klienta
 2. dostaw podzespołów elektronicznych  do produkcji i montażu
 3. kompleksowej obsługi od projektu  po montaż seryjny

Firmom zainteresowanym kompleksową obsługą proponujemy pełne spektrum naszych usług po preferencyjnych cenach, z możliwością stałej współpracy według harmonogramów produkcyjnych Klienta

Jesteśmy otwarci na różne formy  współpracy i elastycznie podchodzimy do indywidualnych potrzeb naszych klientów i niestandardowych zleceń.

Klienci

Do grona naszych klientów należą znani na rynku producenci elektroniki z obszaru nowoczesnych technologii, zarówno z Polski, jak i Europy i Stanów Zjednoczonych Ameryki, co stawia  przed nami wysokie wymagania, odnośnie jakości naszych usług.

Gwarantowaną wysoką jakość naszych usług potwierdzają otrzymane certyfikaty jakości i wyróżnienia.  

Zaplecze
technologiczne

Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce, mogący sprostać wymaganiom jakościowym technologii bezołowiowej i surowym normom montażu w 3-ciej klasie czystości technologicznej dla produkcji specjalnych.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce "Park maszynowy”

O naszych mocach produkcyjnych i możliwym zakresie współpracy, przeczytacie Państwo również w styczniowym wydaniu Informatora Elektroniki poświęconym Montażowi elektronicznemu na zlecenie

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych