EN

BLOG

Kontraktowy montaż elektroniki

Kontraktowy montaż elektroniki

Montaż elektroniki kontraktowy to kompleksowa usługa, która obejmuje pełen zakres czynności związanych z produkcją podzespołów elektronicznych. Proces ten odbywa się w kilku etapach, których prawidłowy przebieg w dużym stopniu zależy od umiejętności wykonawców. Produkcja kontraktowa jest głównym przedmiotem działalności firmy LARS CO, która gwarantuje wysoką precyzję realizacji wszystkich usług montażowych.

Spis treści
Jak przebiega?
Opracowanie i wdrożenie prototypów
Produkcja seryjna
Oferta firmy LARS CO

Jak przebiega montaż kontraktowy elektroniki?

Montaż kontraktowy elektroniki poprzedzony jest opracowaniem założeń projektu i przygotowaniem dokumentacji technicznej. Po odpowiednim zoptymalizowaniu procesów i opracowaniu najlepszej technologii produkcji, firma rozpoczyna projektowanie narzędzi przeznaczonych do montażu. Na kolejnym etapie projekt jest koordynowany, a następnie wdrażany. LARS CO oferuje kompletny montaż kontraktowy elektroniki wszystkim zainteresowanym partnerom biznesowymDo naszych usług należy również montaż SMD oraz montaż THT.

Opracowanie i wdrożenie prototypów – montaż elektroniki

Po przygotowaniu projektu do produkcji, konieczne jest opracowanie oraz wdrożenie prototypów. Etap ten obejmuje m.in. projektowanie obwodów drukowanych oraz kompletację niezbędnych elementów do serii wdrożeniowej, a także pełne techniczne przygotowanie produkcji. Po zakończeniu montażu prototypów, cały projekt jest odpowiednio optymalizowany pod kątem doboru poszczególnych podzespołów oraz potencjalnie najbardziej korzystnej technologii produkcji. Na koniec wybrane zmiany są wdrażane, po czym następuje montaż serii pilotażowej. Po zakończeniu tego etapu oraz jego pozytywnym zatwierdzeniu, przystąpić można do produkcji seryjnej.

Produkcja seryjna

Produkcja seryjna to kolejny etap kontraktowego montażu elektroniki. Wymaga on zakupu niezbędnych komponentów, a następnie przeprowadzenia wszystkich prac zgodnie z założeniami. W produkcji seryjnej przeprowadzany jest m.in. automatyczny montaż SMT i montaż przewlekany THT, a także proces lutowania rozpływowego czy lutowania na fali. Na tym etapie wykonuje się też uzupełniający montaż mechaniczny, po którym pakiety są funkcjonalnie testowane oraz finalnie montowane w urządzenia. Na koniec należy jeszcze zabezpieczyć pakiety powłokami ochronnymi i wyprodukować kable, a także przeprowadzić kontrolę jakości. Gotowa elektronika jest etykietowana, pakowana oraz transportowana w dowolne miejsce.

Płytka PCB

Montaż kontraktowy elektroniki w LARS CO

Kontraktowy montaż elektroniki to usługa, której profesjonalną realizacją zajmuje się firma LARS CO. Nasza specjalizacją jest kompleksowa obsługa partnerów z uwzględnieniem współpracy na każdym etapie tworzenia projektu – włącznie z opracowaniem prototypów i wdrożeniem serii pilotażowej, a także dostawami obwodów drukowanych i podzespołów elektronicznych. Wszystkie serie produkcyjne montujemy zgodnie z harmonogramem, a także terminowo wysyłamy przetestowane pakiety i urządzenia finalne.

Oferta firmy LARS CO – kontraktowy montaż elektroniki

Firma LARS CO skupia się na kontraktowej produkcji elementów elektronicznych wykorzystujących płytki drukowane PCB. Wykorzystujemy wysokiej jakości komponenty w atrakcyjnej cenie, a także oferujemy ich tańsze zamienniki zgodne z dostarczoną przez klienta specyfikacją materiałową BOM. Niezależnie od rodzaju projektu, jesteśmy w stanie optymalnie dobrać ilość oraz rodzaj elementów wchodzących na płytkę. Współpracujemy z zaufanymi partnerami biznesowymi, a także posiadamy unikalną w branży bazę zamienników w postaci firmowego oprogramowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą LARS CO w zakresie kontraktowego montażu elektroniki.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych